ورود ثبت نام

وی ان اس پنل ارائه دهنده خدمات مستقیم و بدون واسطه، با کیفیت عالی و واریز سریع

با عضویت در سایت ، از خدمات همراه با تخفیف و بدون کم شدن کارمزد برای هر سفارش، لذت ببرید.


‹قوانین سایت›


 1. تمامی اصول و رویه ‏‌سایت وی ان اس پنل مطابق با قوانین مصاديق محتوای مجرمانه جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوطه می باشد.


2. خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را، از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.


  3. خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای ( ویا خدمات دیگر) صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت وی ان  اس پنل مختار است  تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار  محاسبه نماید.


 4. تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند. 


5. کاربران میتوانند از طریق قسمت تماس و تیکت (کاربران عضو) مشکلات خود را با کارشناسان در میان بگذارند.


  6. درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است و همچنین کد فاکتور مربوطه، از وی ان اس پنل رسمیت ندارد و مورد قبول  واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات  خود اطمینان حاصل  نماید.


7. وی ان اس پنل به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.


8. وی ان اس پنل فقط به اکانت های ثبت شده در سیستم، خدمات ارائه میدهد و صفحات در اختیار صاحب صفحه است و وی ان اس پنل مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده در صفحات ندارد.


9. سفارشات حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند و بعد از ثبت سفارش تنها تا وقتی سفارش توسط ادمین تایید نشده است، از طریق پشتیبانی قابل لغو میباشد.


10.  کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.


11. پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در لیست سفارشات برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ و ارائه نماید.


12. در صورت پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود.


13. هزینه پرداخت شده برای افزایش موجودی قابل باز پرداخت نیست.


14. ثبت چند سفارش تکراری در یک تایم باعث اختلال در سیستم شمارشگرشده و ممکن است سفارش درست انجام نشود، عواقب این گونه سفارشات به عهده کاربر میباشد.


15. ساعت کاری سایت 9 الی 24 می باشد و سفارشات تنها در این تایم قابل انجام و پیگیری هستند.


‹شبکه های اجتماعی ما›

Telegram * instagram

© تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به "وی ان اس پنل" میباشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.